Abonamenty miesięczne w pielęgnacji ogrodu

Wszyscy właściciele pięknych i nietuzinkowych ogrodów wiedzą ile czasu  i wysiłku potrzeba na utrzymanie go w należytym porządku.  Jeżeli Tobie też stale zarastająca zieleń i niepożądane chwasty spędzają sen z powiek i brakuje Ci czasu na zajmowanie się ogrodem, może to dobry moment żeby pomyśleć o zatrudnieniu fachowej ekipy która roztoczy opiekę nad otoczeniem naszego domu.

Jako firma projektowo-wykonawcza w branży ogrodniczej, zajmujemy się też kompleksowo prowadzeniem pielęgnacjami ogrodów w cyklach cało rocznych i szczycimy się już wieloma  klientami zadowolonych z naszych usług.

W naszej ofercie znajdują się konkretne usługi  z zakresu pielęgnacji terenów zieleni oraz kompleksowe pielęgnacje jednorazowe, jednak preferowaną przez nas formą jest abonament całoroczny dzięki czemu Twój ogród będzie wyglądał świetnie przez cały rok.

Oferta całorocznego abonamentu niesie ze sobą kilka zalet i udogodnień dla klienta.

Pierwszą niepodważalną zaletą jest fakt, iż klient przez cały rok nie musi przejmować się wyglądem swojego ogrodu, gdyż to na nas spada odpowiedzialność. Drugą zaletą jest różnica w cenie za wykonywanie tego typu usług. W porównaniu z pielęgnacją jednorazową, cena pojedynczej usługi wynosi około 30% taniej w przypadku wykupienia takowego abonamentu. Ponadto jesteśmy przez cały rok do dyspozycji i służymy radą oraz w razie potrzeby również działaniem w przypadku chęci wprowadzenia zmian i rekompozycji  ogrodu.

Nie zwlekaj z decyzją do stopnienia śniegów i podejmij decyzję już dziś, a my z pewnością znajdziemy dogodny termin do odwiedzenia Waszej przydomowej zieleni  już na wiosnę.